Wiodący producent folii barierowych

Firma Proex Pack Sp. z o.o. powstała w oparciu o długoletnie doświadczenie naszego zespołu w produkcji szerokiego asortymentu wielowarstwowych, nowoczesnych folii dla różnych gałęzi przemysłu. Specjalizujemy się również w nadrukach fleksograficznych na wszelkiego rodzaju foliach.

Wizytówką naszej firmy jest ciągle udoskonalany i nowoczesny park maszynowy, który składa się z zaawansowanych technologicznie urządzeń do produkcji folii, cięcia folii, drukowania, produkcji worków i opakowań. Posiadamy własną przygotowalnię, co pozwala nam na kompleksową obsługę procesu: od projektu do gotowego produktu z różnych materiałów.

Realizujemy dostawy do ponad 200 odbiorców na terenie Polski jak również poza jej granicami: w Wielkiej Brytanii, w Norwegii, na Rumunii, na Litwie, na Mołdawii czy Włoszech.

Nasza misja

Rozwój

Dzięki stałej obserwacji rynku i śledzeniu nowych trendów, dążymy do zrównoważonego rozwoju, poprzez inwestycje w najnowsze technologie oraz materiały.

Kontrola jakości

Dzięki wprowadzaniu norm oraz ciągłej kontroli produktów na każdym etapie wytwarzania jesteśmy gotowi zaproponować Klientowi najwyższą jakość naszego asortymentu.

Kontakt z klientem

Nasi doradcy, opiekunowie oraz technolodzy są w ciągłej dyspozycji celem sprawnego przepływu informacji z Klientami.

Nasz team

Nasz wykwalifikowany team, który wykorzystuje swoje doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego zamówienia. Każdy z naszych Klientów ma zapewnionego indywidualnego opiekuna, zawsze zorientowanego o statusie realizacji oraz opiekę technologiczną w zakresie doboru odpowiedniego produktu. Każdego naszego Klienta traktujemy w sposób indywidualny.

Indywidualny dobór produktu

Szybkie działanie

Sprawna realizacja zamówienia